O nás

   HOPE fix, a.s. je česká akciová společnost, založena 15. 9. 2011. Navazuje na dlouholetou tradici společnosti Šroubárna Ždánice.

   Historie Šroubárny Ždánice sahá až do roku 1951, kdy byla založena jako státní podnik. Hlavním výrobním programem byly technologie tváření za studena a soustružení. Postupně se společnost začala specializovat hlavně na tváření za studena. V roce 1992 vznikla soukromá společnost Šroubárna Ždánice a.s., která pokračovala v tradici velkoobjemové výroby, především spojovacího materiálu maticového charakteru. V roce 2002 proběhla ve společnosti restrukturalizace a výroba byla nahrazena importem normalizovaného spojovacího materiálu. Proběhla tedy transformace z výrobní na obchodní společnost.

   Dlouhodobý důraz je kladen na systém řízení jakosti, jenž se opírá o certifikát ISO 9001:2000 udělený v roce 2003. Strategickým záměrem je dodávání normalizovaného spojovacího materiálu ve vysokém stupni kvality. Důležitou roli ve firemní filozofii hraje environmentální politika, která je podpořena důsledným tříděním odpadních materiálů, které při naší obchodní činnosti vznikají.

   HOPE fix, a.s. má jako hlavní obchodní činnost dodávání normalizovaného spojovacího materiálu do velkoobchodní sítě. V našem sortimentu může zákazník najít šrouby, matice, podložky, závitové tyče, nýty, napínače a kotevní techniku. Obchodujeme nejenom v rámci České republiky, ale také exportujeme do Německa, Rakouska, Itálie, Španělska, Slovenska, Maďarska, Polska, Rumunska, Anglie, Irska, Finska, Švédska, Litvy, Slovinska, Bulharska, Srbska atd. Jsme významným hráčem na trhu spojovacího materiálu v rámci střední Evropy.

Spojíme vše a rádi.

Přihlásit se

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek